Meie Lugu

Meie lugu saab alguse aastal 2017, kui sai loodud kogu konseptsioon ja idee, kuidas lahendada era- ja ärikliendi mured puhastusvaldkonnas. Eesmärk on olnud algusest peale teha seda võimalikult efektiivselt, moodsalt, keskkonnasõbralikult, kvaliteetselt ja kiirelt, olles oma ala tuntud tegija.

Pureza Clean OÜ looja on ise töötanud puhastusvaldkonnas ning olnud aastaid tegev müügis ja turunduses. Lisaks sellele alustanud juba ettevõtlusega aastal 2012, pakkudes kvaliteetset koolitusteenust ja ürituste korraldust era- ja äriklientidele.

Oleme alati tulemustele orienteeritud ning suure tahtejõuga, anname endast kõik, et saavutada hea maine ja kõrge positsioon turul- meie missioon on teha oma asja kliendi soovist suuremalt ning olla mõne aasta pärast oma ala tipptegijad.

Ettevõtte looja tagab selle, et kliendi rahulolu osutatud teenusele oleks maksimaalne ja teenindus sujuks professionaalselt ja sõbralikult.

Meie Missioon

Meie missioon on tagada oma kliendile maksimaalne puhtus ning heaolu.
Lahendame kliendi probleemi võimalikult kuluefektiivselt, kasutades parimaid seadmeid ja kemikaale. Pureza Clean OÜ on alati tulemustele orienteeritud ning teeb oma tööd hingega.

Meie meeskonnas töötavad oma ala spetsialistid ning meie eesmärk on pakkuda kliendile parimat tulemust, reageerides kiirelt ja saavutades puhtus kvaliteetselt.

Meie Visioon

Meie visioon on olla aastaks 2023 Lõuna-Eesti eelistatuim puhastusteenuseid pakkuv ettevõte, kes pakub tööd vähemalt 30-le inimesele ning suudab täita iga kliendi soovi.

Soovime lahendada ka kõige nõudlikuma kliendi probleemi ning olla alati valmis reageerima kiirelt.